conti_at569025
CONTI AT5 690 25 Conti Synchroflex tandriem - AT569025
 70,16 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817115285
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT569025
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
690 mm