conti_at569050
CONTI AT5 690 50 Conti Synchroflex tandriem - AT569050
 128,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817115704
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT569050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
690 mm