conti_at572016
CONTI AT5 720 16 Conti Synchroflex tandriem - AT572016
 45,70 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 5 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Lengte: 720
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817106412
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT572016
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
720 mm