conti_at522510gen3
CONTI AT522510GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 225 x 10 mm rood
 25,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 225
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 225 mm
  • Aantal tanden: 45
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100595
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT522510GEN3
Lengte
225
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
225 mm