conti_at522550gen3
CONTI AT522550GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 225 x 50 mm rood
 99,11 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 225
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 225 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321907
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT522550GEN3
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
225 mm