conti_at53758gen3
CONTI AT53758GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 375 x 8 mm rood
 23,53 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 31.
  • Lengte: 375
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 375 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322096
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT53758GEN3
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
375 mm