conti_at545032gen3
CONTI AT545032GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 450 x 32 mm rood
 79,24 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 450
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 0 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 450 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102490
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT545032GEN3
Steek
5 mm
Breedte
0 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
450 mm