conti_at560010gen3
CONTI AT560010GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 600 x 10 mm rood
 38,21 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 60.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 600
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100526
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT560010GEN3
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
600 mm