conti_at56206gen3
CONTI AT56206GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 620 x 6 mm rood
 26,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 620
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 620 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322362
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT56206GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
620 mm