conti_at56208gen3
CONTI AT56208GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 620 x 8 mm rood
 33,54 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 620
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 620 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103619
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT56208GEN3
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
620 mm