conti_at563012gen3
CONTI AT563012GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 630 x 12 mm rood
 44,02 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 630
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322379
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT563012GEN3
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
630 mm