conti_at563032gen3
CONTI AT563032GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 630 x 32 mm rood
 108,31 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 630
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100229
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT563032GEN3
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
630 mm