conti_at566016gen3
CONTI AT566016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 660 x 16 mm rood
 55,09 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 660
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102087
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT566016GEN3
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
660 mm