conti_at567025gen3
CONTI AT567025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 670 x 25 mm rood
 86,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 670
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 670 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101080
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT567025GEN3
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
670 mm