conti_at56708gen3
CONTI AT56708GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 670 x 8 mm rood
 34,68 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 670
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 670 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103374
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT56708GEN3
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
670 mm