conti_at58608gen3
CONTI AT58608GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 860 x 8 mm rood
 41,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 37.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 860
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 860 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322669
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT58608GEN3
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
860 mm