conti_ctd14130268scc
conti_ctd14130268scc_2
conti_ctd14130268scc
conti_ctd14130268scc_2
CONTI CTD 14M 1302 68 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14130268SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1302
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1302 mm
  • Aantal tanden: 93
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817317306
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14130268SCC
Lengte
1302
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
1302 mm