conti_ctd14134420scc
conti_ctd14134420scc_2
conti_ctd14134420scc
conti_ctd14134420scc_2
CONTI CTD 14M 1344 20 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14134420SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1344
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1344 mm
  • Aantal tanden: 96
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817297875
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14134420SCC
Lengte
1344
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1344 mm