conti_ctd14140090scc
conti_ctd14140090scc_2
conti_ctd14140090scc
conti_ctd14140090scc_2
CONTI CTD 14M 1400 90 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14140090SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1400
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 90 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283700
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14140090SCC
Lengte
1400
Steek
14 mm
Breedte
90 mm
Nominale lengte
1400 mm