conti_ctd141610125scc
conti_ctd141610125scc_2
conti_ctd141610125scc
conti_ctd141610125scc_2
CONTI CTD 14M 1610 125 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD141610125SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1610
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 115
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283830
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD141610125SCC
Lengte
1610
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
1610 mm