conti_ctd142310125scc
conti_ctd142310125scc_2
conti_ctd142310125scc
conti_ctd142310125scc_2
CONTI CTD 14M 2310 125 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD142310125SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2310
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2310 mm
  • Aantal tanden: 165
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817305839
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD142310125SCC
Lengte
2310
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
2310 mm