conti_ctd14252090scc
conti_ctd14252090scc_2
conti_ctd14252090scc
conti_ctd14252090scc_2
CONTI CTD 14M 2520 90 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14252090SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2520
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 90 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2520 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817284028
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14252090SCC
Lengte
2520
Steek
14 mm
Breedte
90 mm
Nominale lengte
2520 mm