conti_ctd142590125scc
conti_ctd142590125scc_2
conti_ctd142590125scc
conti_ctd142590125scc_2
CONTI CTD 14M 2590 125 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD142590125SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2590
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2590 mm
  • Aantal tanden: 185
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817305846
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD142590125SCC
Lengte
2590
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
2590 mm