conti_ctd14336037scc
conti_ctd14336037scc_2
conti_ctd14336037scc
conti_ctd14336037scc_2
CONTI CTD 14M 3360 37 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14336037SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 3360
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 37 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 3360 mm
  • Aantal tanden: 240
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817305860
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14336037SCC
Lengte
3360
Steek
14 mm
Breedte
37 mm
Nominale lengte
3360 mm