conti_ctd14392020scc
conti_ctd14392020scc_2
conti_ctd14392020scc
conti_ctd14392020scc_2
CONTI CTD 14M 3920 20 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14392020SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 3920
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 3920 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283984
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14392020SCC
Lengte
3920
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
3920 mm