conti_ctd144326125scc
conti_ctd144326125scc_2
conti_ctd144326125scc
conti_ctd144326125scc_2
CONTI CTD 14M 4326 125 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD144326125SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 4326
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 4326 mm
  • Aantal tanden: 309
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817317825
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD144326125SCC
Lengte
4326
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
4326 mm