conti_ctd14994125scc
conti_ctd14994125scc_2
conti_ctd14994125scc
conti_ctd14994125scc_2
CONTI CTD 14M 994 125 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14994125SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 994
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 994 mm
  • Aantal tanden: 71
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817282925
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14994125SCC
Lengte
994
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
994 mm