conti_ctd8100062scc
conti_ctd8100062scc_2
conti_ctd8100062scc
conti_ctd8100062scc_2
CONTI CTD 8M 1000 62 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8100062SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286022
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8100062SCC
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
1000 mm