conti_ctd8128062scc
conti_ctd8128062scc_2
conti_ctd8128062scc
conti_ctd8128062scc_2
CONTI CTD 8M 1280 62 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8128062SCC
 592,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1280
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1280 mm
  • Aantal tanden: 160
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286305
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8128062SCC
Lengte
1280
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
1280 mm