conti_ctd8144036scc
conti_ctd8144036scc_2
conti_ctd8144036scc
conti_ctd8144036scc_2
CONTI CTD 8M 1440 36 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8144036SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1440
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1440 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286336
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8144036SCC
Lengte
1440
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
1440 mm