conti_ctd8224021scc
conti_ctd8224021scc_2
conti_ctd8224021scc
conti_ctd8224021scc_2
CONTI CTD 8M 2240 21 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8224021SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2240
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286626
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8224021SCC
Lengte
2240
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Nominale lengte
2240 mm