conti_ctd8360021scc
conti_ctd8360021scc_2
conti_ctd8360021scc
conti_ctd8360021scc_2
CONTI CTD 8M 3600 21 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8360021SCC
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Verhoogde prestatie
  • Stabiele lengte tijdens de hele levensduur
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën
  • Vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 3600 mm
  • Aantal tanden: 450
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817287258
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8360021SCC
Lengte
3600
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
Nominale lengte
3600 mm