conti_ctd889662scc
conti_ctd889662scc_2
conti_ctd889662scc
conti_ctd889662scc_2
CONTI CTD 8M 896 62 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD889662SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 896
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 896 mm
  • Aantal tanden: 112
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817285889
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD889662SCC
Lengte
896
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
896 mm