conti_dhtd8104020
conti_dhtd8104020_2
conti_dhtd8104020
conti_dhtd8104020_2
CONTI DHTD 1040 D8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8104020
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1040
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1040 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8104020
Lengte
1040
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1040 mm