conti_dhtd8104050cxp
conti_dhtd8104050cxp_2
conti_dhtd8104050cxp
conti_dhtd8104050cxp_2
CONTI DHTD 1040 D8M 50 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD8104050CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1040
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1040 mm
  • Aantal tanden: 130
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8104050CXP
Lengte
1040
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1040 mm