conti_dhtd8128020cxp
conti_dhtd8128020cxp_2
conti_dhtd8128020cxp
conti_dhtd8128020cxp_2
CONTI DHTD 1280 D8M 20 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD8128020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1280
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1280 mm
  • Aantal tanden: 160
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8128020CXP
Lengte
1280
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1280 mm