conti_dhtd5142015cxp
conti_dhtd5142015cxp_2
conti_dhtd5142015cxp
conti_dhtd5142015cxp_2
CONTI DHTD 1420 D5M 15 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD5142015CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1420
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1420 mm
  • Aantal tanden: 284
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD5142015CXP
Lengte
1420
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1420 mm