conti_dhtd8144050
conti_dhtd8144050_2
conti_dhtd8144050
conti_dhtd8144050_2
CONTI DHTD 1440 D8M 50 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8144050
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1440
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1440 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8144050
Lengte
1440
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1440 mm