conti_dhtd515959cxp
conti_dhtd515959cxp_2
conti_dhtd515959cxp
conti_dhtd515959cxp_2
CONTI DHTD 1595 D5M 9 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD515959CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1595
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1595 mm
  • Aantal tanden: 319
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD515959CXP
Lengte
1595
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1595 mm