conti_dhtd8160085
conti_dhtd8160085_2
conti_dhtd8160085
conti_dhtd8160085_2
CONTI DHTD 1600 D8M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8160085
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1600 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817060592
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8160085
Lengte
1600
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1600 mm