conti_dhtd8176085cxp
conti_dhtd8176085cxp_2
conti_dhtd8176085cxp
conti_dhtd8176085cxp_2
CONTI DHTD 1760 D8M 85 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD8176085CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1760
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1760 mm
  • Aantal tanden: 220
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8176085CXP
Lengte
1760
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1760 mm