conti_dhtd8180050cxp
conti_dhtd8180050cxp_2
conti_dhtd8180050cxp
conti_dhtd8180050cxp_2
CONTI DHTD 1800 D8M 50 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD8180050CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Aantal tanden: 225
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8180050CXP
Lengte
1800
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1800 mm