conti_dhtd5200015cxp
conti_dhtd5200015cxp_2
conti_dhtd5200015cxp
conti_dhtd5200015cxp_2
CONTI DHTD 2000 D5M 15 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD5200015CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2000
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Aantal tanden: 400
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD5200015CXP
Lengte
2000
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
2000 mm