conti_dhtd8200030
conti_dhtd8200030_2
conti_dhtd8200030
conti_dhtd8200030_2
CONTI DHTD 2000 D8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8200030
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Aantal tanden: 250
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8200030
Lengte
2000
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
2000 mm