conti_dhtd8200085cxp
conti_dhtd8200085cxp_2
conti_dhtd8200085cxp
conti_dhtd8200085cxp_2
CONTI DHTD 2000 D8M 85 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD8200085CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858047634
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8200085CXP
Lengte
2000
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
2000 mm