conti_dhtd142100115cxp
conti_dhtd142100115cxp_2
conti_dhtd142100115cxp
conti_dhtd142100115cxp_2
CONTI DHTD 2100 D14M 115 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD142100115CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2100
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 2100 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD142100115CXP
Lengte
2100
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
2100 mm