conti_dhtd14231055cxp
conti_dhtd14231055cxp_2
conti_dhtd14231055cxp
conti_dhtd14231055cxp_2
CONTI DHTD 2310 D14M 55 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD14231055CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2310
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 2310 mm
  • Aantal tanden: 165
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14231055CXP
Lengte
2310
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
2310 mm