conti_dhtd142450115
conti_dhtd142450115_2
conti_dhtd142450115
conti_dhtd142450115_2
CONTI DHTD 2450 D14M 115 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD142450115
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2450
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2450 mm
  • Aantal tanden: 175
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD142450115
Lengte
2450
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Nominale lengte
2450 mm