conti_dhtd142450170
conti_dhtd142450170_2
conti_dhtd142450170
conti_dhtd142450170_2
CONTI DHTD 2450 D14M 170 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD142450170
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2450
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2450 mm
  • Aantal tanden: 175
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD142450170
Lengte
2450
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Nominale lengte
2450 mm