conti_dhtd8260020cxp
conti_dhtd8260020cxp_2
conti_dhtd8260020cxp
conti_dhtd8260020cxp_2
CONTI DHTD 2600 D8M 20 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD8260020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 2600 mm
  • Aantal tanden: 325
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8260020CXP
Lengte
2600
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
2600 mm